Dlaczego My

WYJĄTKOWY AUTORSKI SYSTEM NAUCZANIA

Nasz innowacyjny styl pracy nazywany antymetodyką wciąż nie ma sobie równych w kraju, a z każdym rokiem staje się coraz lepszy. Ucz się szybciej z Hutchinson Institute.

Określenie konkretnej metodyki nauczania na początkowym etapie to w naszej ocenie jeden z najczęściej popełnianych przez firmy uczące języka i ich lektorów błędów. Do opisania  sposobu w jaki będzie prowadziło się poszczególne zajęcia niezbędna jest diagnoza językowa uczestników, poznanie ich osobowości, rodzaju percepcji, nawyków uczenia się i wielu innych drobnych elementów determinujących metodę prowadzenia szkolenia.

Każdy odpowiedzialny trener uczący języka obcego ma obowiązek stosować różnego typu metody nauczania, dostosowywane w danej chwili do konkretnego ucznia czy grupy. Na wybór sposobu wdrożenia materiału i jego utrwalenia ma wpływ tematyka, wiek ucznia, ilość osób w jednej grupie, cele jake zamierzamy osiągnąć, wspomniana wcześniej osobowość ucznia, jego inteligencja, czy percepcja, a nawet płeć.  Tę różnorodność stosowania metod mających na celu maksymalne skoncentrowanie się na uczniu  nazwalibyśmy metodą Hutchinsona. Niech o jakości takiego stylu pracy przesądzają wspaniałe opinie naszych uczniów.

Aktualności

2017-07-07

Business English Spark Up - nawet 12h angielskiego dziennie! (OD RANA DO WIECZORA PO ANGIELSKU)

Czytaj więcej

 

2017-06-13

W Gdańsku odbył się znakomity BSSTour organizowany przez Pro Progressio. W panelu "HR: Firmowa odpowiedzialność za Work-Life Balance" brała udział Małgorzata Polzenius, nasza dyrektor zarządzająca.


 

2017-06-13

Zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Zamojskiej 18 w Łodzi.

 


Zamojska 18