Joanna Kobza

Joanna Kobza

Web-media specialist

Od 2013r. związana z Hutchinson Institute na stanowisku Web-media specialist. Zajmuje się kreowaniem wizerunku firmy w mediach internetowych, poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, tworzeniem kreacji graficznych i zarządzaniem systemami informatycznymi HI.

Absolwentka Informatyki w Zarządzaniu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła Akademię MBE Master of Business English. Aktywnie wspiera Fundację Strefa Ojca.

Prywatnie jest właścicielką „prawie owczarka niemieckiego”, z odzysku w ramach adopcji i wielką miłośniczką koni, chwilowo bez własnego wierzchowca. To czego potrzebuje do życia poza tlenem to przestrzeń, sen i truskawki. Jej  pasją są wyprawy w miejsca nieznane oraz powroty w te ulubione.

Aktualności

2017-07-07

Business English Spark Up - nawet 12h angielskiego dziennie! (OD RANA DO WIECZORA PO ANGIELSKU)

Czytaj więcej

 

2017-06-13

W Gdańsku odbył się znakomity BSSTour organizowany przez Pro Progressio. W panelu "HR: Firmowa odpowiedzialność za Work-Life Balance" brała udział Małgorzata Polzenius, nasza dyrektor zarządzająca.


 

2017-06-13

Zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Zamojskiej 18 w Łodzi.

 


Zamojska 18