Katarzyna Lisiewicz

Katarzyna Lisiewicz

Trener języka angielskiego

Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej w Łodzi, posiada certyfikat CELTA uzyskany w Edinburgh School of English. Zawodowo szkoleniami językowymi zajmuje się od 2004 roku. Do zespołu trenerów języka firmy Hutchinson Institute dołączyła w 2010 roku.

W tym czasie przeprowadziła ponad 6000 godzin szkoleniowych dla pracowników i kadry zarządzającej takich firm jak:  Alstom Power, Nordea Bank Polska, Amcor Tobacco Packaging, Rossmann SDP, mBank, Philips, TomTom, Hutchinson Poland, Piktor, FM logistics, Grupa Bednarek, Swedwood Poland, Fujitsu.

Specjalizuje się w szkoleniach języka angielskiego biznesowego ze szczególnym naciskiem na obszary związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi, prowadzeniem prezentacji i spotkań, telefoniczną, mailową i bezpośrednią obsługą klienta oraz szeroko pojętym Survival English.

Była członkiem zespołu projektowego „Łódź buduje na potęgę – język angielski dla branży nieruchomości”, w którym prowadziła specjalistyczne szkolenia językowe związane z sektorem budowlanym i nieruchomości.

Prywatnie fanka szkockich krajobrazów i kultury oraz zapalona biegaczka.

Aktualności

2017-07-07

Business English Spark Up - nawet 12h angielskiego dziennie! (OD RANA DO WIECZORA PO ANGIELSKU)

Czytaj więcej

 

2017-06-13

W Gdańsku odbył się znakomity BSSTour organizowany przez Pro Progressio. W panelu "HR: Firmowa odpowiedzialność za Work-Life Balance" brała udział Małgorzata Polzenius, nasza dyrektor zarządzająca.


 

2017-06-13

Zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Zamojskiej 18 w Łodzi.

 


Zamojska 18